Ketvirtadienis skelbiamas visuotinio skiepijimo diena – be registracijos!

birželio 16

Birželio 17 d. Vilniuje, kaip ir visoje Lietuvoje, visi norintys bus paskiepyti be jokios išankstinės registracijos. Ketvirtadienį, vakcinavimo centras „Litexpo” specialiai ilgina darbo laiką ir visų lauks nuo 8 val. iki 20 val. Tereikia atsinešti asmens dokumentą.

Gyventojai turės galimybę vietoje pasirinkti norimą vakciną iš visų turimų:  „Pfizer”, „Moderna” arba „Jannsen”.

„Vien per ketvirtadienį esame pajėgūs Vilniuje paskiepyti apie 7500 žmonių, iš viso būsime  paruošę 6400 „Pfizer”, 1000 „Janssen” ir 100 „Modernos” vakcinų dozių. Vakcinavimo centre tądien dirbs net 125 darbuotojų ir savanorių komanda, tad dar kartą norime pakviesti visus pasiraitoti rankoves ir greičiau grįžti į normalų gyvenimą”, – sako Administracijos direktorė Lina Koriznienė.

Ketvirtadienį žada karštą orą, todėl atvykstantys skiepytis kviečiami nepamiršti apsirūpinti geriamu vandeniu ir apsauga nuo saulės. Atvykti bus patogu viešuoju transportu (100 ir 200 maršrutai), kuris tądien kursuos prisitaikydamas prie vakcinavimo centro darbo laiko.

Prie vakcinavimo centro atvykusieji turės pasirinkti vieną iš eilių – viena skirta visiems nesiregistravusiems iš anksto, kita – tiems, kurie iš anksčiau registravosi 17-ai dienai.

Užsiregistravusių gyventojų prašoma atvykti tik savo registracijos laiku. Ar yra susidariusi eilė galima iš anksto pasitikrinti čia:  https://vakcina.vilnius.lt/eile/  Kamera transliuoja tiesioginį vaizdą, kuris atsinaujina kas 1 minutę.

12–15 m. vaikai į vakcinacijos centrą turi atvykti su bent vienu iš tėvų (įtėvių), globėjų ar rūpintojų.  Pasiskiepyti „Pfizer” vakcina gali vaikai nuo 12 m., o suaugusiems 18+ bus siūloma „Moderna”, „Janssen” ir „Pfizer”.