Nauja Vilniaus vakcinacijos kampanija: skiepas ramina kaip katės

gruodžio 10

Pasiskiepijus bus ramiau it paglosčius mielą, švelnų katiną – su tokia informacine kampanija prieš šventes startuoja Vilniaus miesto savivaldybė. Namų aplinkoje su katėmis įsiamžinę vilniečiai lauko reklamos stenduose ir viešojo transporto ekranuose kvies sustiprinti imunitetą nuo COVID viruso – „Bus raMiau“, skelbia kampanijos šūkis.

Idėją šiai kampanijai Vilniaus miesto savivaldybei padovanojo trys agentūros – „Autoriai“, „Synthesis Consulting Group“ ir „BPN Intense“.

Pasak Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus, šis prieššventinis laikas puikiai tinka nusiraminimui ir pasirūpinimui savo sveikata.

„Šiemet visi jau labai daug laiko ir energijos skyrėme diskusijoms apie vakcinas. Dabar kviečiame tiesiog ramiai priimti sprendimus. Ir galime užtikrinti – skiepas suteikia tokią pat ramybę, kaip ir mylimo naminio gyvūno glostymas. Linkiu šventes pasitikti būnant ramesniems dėl savo ir artimųjų sveikatos“, – sakė Vilniaus meras.

Informacinės kampanijos „Bus raMiau“ herojais tapo trys savo namų aplinkoje įamžinti vilniečiai ir jų katės. Pasak kampanijos autorių, tai situacija ir aplinka, kuri leidžia jaustis saugiai ir ramiai.

„Ši idėja – viena iš daugybės, pateiktų Sveikatos apsaugos ministerijos komunikacijos konkursui, kurį nutraukus, kartu su partneriais nusprendėme aktualumo nepraradusius elementus pasiūlyti Vilniui – buvo gaila visą mūsų ir kolegų įdirbį pradanginti stalčiuose, juolab, kad komunikacijos vis dar reikia. Mums atrodo svarbu gaivia, lengva forma pabandyti bent sekundei nuraminti susipriešinusį komunikacijos lauką, sumažinti įtampas pavargusioje visuomenėje. Katės tampa šios ramybės simboliu – juk visi turime panašių nuotraukų savo telefonuose – jei ne su katėmis, tai su kitais augintiniais, kurie fantastiškai nuramina sunkesnę akimirką, tad gal pats metas jomis pasidalyti ir priminti dar to nepadariusiems, kad skiepijimasis šiuo laiku yra vienintelis paprastas ir greitas būdas pasiekti ramesnę kasdieną“, – teigė „Autoriai“ vadovė Giedrė Ona Šileikytė.

Informacinė kampanija jau šiandien bus matoma socialiniuose tinkluose, ACM ekranuose ir viešajame transporte, o nuo kitos savaitės pasirodys sostinės lauko reklamos stenduose. Vilniečius ir jų kates įamžino fotografas Kęstutis Žilionis.

Vilniaus miesto savivaldybė primena, kad gauti trečiąjį (kaip ir pirmąjį) skiepą nuo COVID viruso galima keliasdešimtyje skirtingų sostinės vietų – vakcinacijos centre „Litexpo“, savo poliklinikose, privačiose klinikose bei vaistinėse – visur nemokamai. Visą vakcinacijos vietų sąrašą ir svarbiausią informaciją galima rasti svetainėje https://vakcina.vilnius.lt/.